DALE DIŞ TİCARET

2005 yılında İstanbul’da kurulan DALE Dış Ticaret, farklı sektörlere yönelik yenilikçi ürünleri Türkiye ve Dünya pazarına kazandırmaktadır.

Kurulduğu ilk yıllarda kendi markası ve üretimi olan “Baby Memory Prints”i tüketiciyle buluşturmaya başladı. “Bebeğiniz hızla büyüyor!” sloganıyla yola çıkarak, bebeğinizin ilk anlarını, el ve ayak izini kalıcı ve şık bir tasarımla saklayabileceğiniz ürünler sunarak Türkiye pazarında bir ilke imza attı.

Ürün kalitesi ve yenilikçi tasarımıyla Türkiye pazarında gördüğü ilginin yanında çeşitli ülkelerden de talep almaya başladı. Bugün itibariyle Baby Memory Prints ürünlerinin; Litvanya, Letonya, Estonya, Romanya, Singapur, Rusya, Hollanda, Hongkong, Brezilya, Japonya, İngiltere, Yunanistan başta olmak üzere Dünya’nın bir çok ülkesine ihracatı devam etmektedir.

DALE Dış Ticaret, “Baby Memory Prints” ürünleriyle birlikte görüntülü bebek kamerasını 2005 yılında Türkiye pazarına ilk defa sunarak ilklere imza atmaya devam etmiştir.

2012 yılında bebek telsiz ve kameralarında en çok tercih edilen marka Motorola Baby ile distribütörlük anlaşması imzalayarak, Motorola Baby ürünlerini Türkiye pazarına sunmaya başlamıştır. Böylece Motorola Baby ürünleriyle Türkiye’de ilk defa, kamera kayıtları canlı olarak hem monitörden hem de akıllı cep telefonundan izlenebilir olmuştur.

DALE Dış Ticaret, yenilikçi ürün arayışına devam ederek iklimlendirme ve nemlendirme konusunda Uzakdoğu’nun en popüler ve güvenilir markası olan Deerma ile distribütörlük anlaşmasını imzalamıştır. Özel tasarımı ve ileri teknoloji kullanımı ile Deerma Hava Nemlendiricileri, ağırlıklı olarak bebek odalarında tercih edilmektedir.

Türkiye’de yetkili tek distribütör olarak DALE Dış Ticaret tarafından ithal edilen Motorola Babby ve Deerma ürünleriyle, kendi üretimi olan Baby Memory Prints ürünlerine Türkiye’nin önde gelen zincir mağazaları, yerel mağazalar ve e-ticaret kanallarından ulaşabilirsiniz.